Ankara Kayıtları

*Formlar, eğitim konularına göre düzenlenmiştir.

Enerjide CBS Uygulamaları

1. Ders 15 Kasım 2018 Perşembe
16:00-18:00
Akıllı Şebekeler ve CBS Uygulamaları

Tuncay KÜÇÜKPEHLİVAN – Başarsoft Genel Müdürü

Kayıt formu
2. Ders 22 Kasım 2018 Perşembe
16:00-18:00
Jeoistatistiksel Yöntemlerle Üç Boyutlu Cevher Modelleme, Açık Ocak & Yer Altı Projelendirme

Tunç Emre TOPTAŞ – Netcad Teknik Hizmetler ve Eğitim Müdürü

Kayıt formu
3. Ders 29 Kasım 2018 Perşembe
16:00-18:00
Enerjide Dijital Dönüşüm ve ArcGIS Çözümleri

Deniz KÖFTER – Esri Türkiye Eğitim Sektörü Lideri      Emre BİÇER – Teknik Satış Takım Lideri

Kayıt formu
4. Ders 25 Aralık 2018 Salı
16:00-18:00
Açık Kaynak Kodlu CBS Yazılımları

Engin GEM – CBS Uzmanı

Kayıt formu

Enerjide Yeni Teknolojiler

1. Ders 17 Kasım 2018 Cumartesi        10:00-12:00 Dijitalleşmenin Enerji Sektörüne Etkisi

Uygar DOYURAN – GE Dijital Türkiye Genel Müdürü

Kayıt formu
2. Ders 24 Kasım 2018 Cumartesi        10:00-12:00 Mikroşebekeler

Roda KUM – GE Power Servis Satış Müdürü

Kayıt formu
3. Ders 1 Aralık 2018 Cumartesi        10:00-12:00 Pompajlı Depolama Özelinde Depolama Teknolojileri

Arda GÜNLER – GE Yenilenebilir Enerji Hydro Türkiye Satış Müdürü

Kayıt formu
4. Ders 8 Aralık 2018 Cumartesi        10:00-12:00 Enerjide Yeni Teknolojilerin Gelişmesi ve Uygulanması İçin Gerekli Mevzuat ve Kamu Politikası

Pelin MAVİLİ – GE Türkiye Kurumsal İlişkiler Direktörü

Kayıt formu
5. Ders 15 Aralık 2018 Cumartesi        10:00-12:00 Nesnelerin İnterneti ve Enerji Sektöründe Dijital Dönüşüm

Şahin ÇAĞLAYAN – REENGEN CEO

Kayıt formu
6. Ders 4 Ocak 2019 Cuma         16:00-18:00 Enerji Sektörü Dijitalleşirken Siber Güvenlik

Ayhan GÜCÜYENER – Bilkent Üniversitesi, Enerji Ekonomisi ve Enerji Politikaları Araştırma Merkezi

Kayıt formu
7. Ders 29 Aralık 2018 Cumartesi        10:00-12:00 Blokzincir ve Enerji Sektöründe Dijital Dönüşüm

Can ARSLAN – SHELL Enerji Ticareti ve İş Geliştirme Yönetmeni

Kayıt formu
8. Ders 5 Ocak 2019 Cumartesi        10:00-12:00 Dijital Dönüşüm ve Elektrik Depolama Sistemlerinin Geleceği

Can ARSLAN – SHELL Enerji Ticareti ve İş Geliştirme Yönetmeni

Kayıt formu

Enerji Verimliliği 

1. Ders 10 Aralık 2018 Pazartesi    18:30-20:00 Enerji Verimliliğinde Dünya’da ve Ülkemizde Durum

Arif KÜNAR – VENESCO A.Ş. Genel Müdürü

Kayıt formu
2. Ders 11 Aralık 2018  Salı              18:30-20:00 Enerji Yönetimi, Talep Yönetimi ve Enerji İzleme Sistemlerinin Önemi

Arif KÜNAR – VENESCO A.Ş. Genel Müdürü

Kayıt formu
3. Ders 17 Aralık 2018 Pazartesi    18:30-20:00 Binalarda Enerji Verimliliği ve Yeşil Bina Uygulamaları Eğitimi

Arif KÜNAR – VENESCO A.Ş. Genel Müdürü

Kayıt formu
4. Ders 18 Aralık 2018 Salı              18:30-20:00 Sanayide Enerji Verimliliği Uygulamaları ve Fırsatlar Eğitimi

Arif KÜNAR – VENESCO A.Ş. Genel Müdürü

Kayıt formu

Ar-Ge Çalışmaları

1. Ders 26 Aralık 2018    Çarşamba  18:30-20:30 Ar-Ge Teşvik Mekanizmaları ve İnovasyon Yönetimi

Özden YAKIN – Enerjisa Ar-Ge Teşvik Yönetimi Uzmanı
Hülya AKINÇ – Enerjisa Ar-Ge Müdürü 

Kayıt formu
2. Ders 02 Ocak 2019  Çarşamba            18:30-20:30 Fikri Sınai Haklar ve Başvuru Süreçleri

Deren ATLI – Enerjisa Ar-Ge Uzmanı
Hülya AKINÇ – Enerjisa Ar-Ge Müdürü

Kayıt formu

Rekabet ve Enerji

1. Ders 27 Aralık 2018    Perşembe  18:30-20:30 Rekabet Hukuku Uygulaması ve Rekabet Politikası

Metin PEKTAŞ – Tarım Kredi Holding

Kayıt formu
2. Ders 03 Ocak 2019  Perşembe            18:30-20:30 Enerji Sektöründe Rekabet Hukuku Uygulaması

Metin PEKTAŞ – Tarım Kredi Holding

Kayıt formu
X